Bu Giriş Paneli SeoDizayn Yönetim Paneline Sahip Kullanıcılarımız İçindir. 3 Kere Yanlış Girildiğinde Sistem İp Adresinizi Banlayabilir!

Hizmet Şartlarımız

Hizmet Şartlarımız

 SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İnternet Sitemizden Alışverin yada hizmet alan tüm müşterilerimiz bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar..

Verdiğimiz tüm hizmetleri kendi sunucumuzda host edildiği sürece teknik nedenlerle yada kullanıcı sebebi ile oluşabilecek tüm hatalarında ücretsiz teknik destek hizmeti vermekteyiz. Web sayfasının açılmaması yada teknik sorunlar ile kapanması durumlarında max 24 saat içerisinde SeoDizayn olarak yeniden aktif olacağını taahüt ediyoruz.

Web sayfalarının Seo Arama Motoru Optimizasyonunda Belirli Kriterler ( domain yaşı, sistem yazılımı, hosting firması ) geçerli olmadığı sürece hizmetimizin birinci sayfada çıkacağını garanti etmemekteyiz.

Müşterilerimizin web sayfalarında satışını yada teşhirini yaptığı ürünlerden ve hizmetlerde SeoDizayn sorumlu tutulamaz yada garanti vermemektedir.

Müşterilerimizin Web sayfalarında kullandığı görsellerden yine Müşterilerimiz sorumludur. SeoDizayn özellikle yönetim paneli ile teslim ettiği web sayfalarında kullanılan görseller hakkında sorumluluk kabul etmemektedir.

Kendi Özel Yazılım ve Tasarım ile yaptığımız web sayfalarının kendi suncularımızda host edilmesi mecburidir. Hosting hizmeti istenmediği durumlarda seodizayn olarak yedek vermekle yükümlü bulunmamaktayız.

Yaptığımız web sayfalarında kendi yazılımımız olan ortak panel sistemini kullanmaktayız. Bu nedenle Database dışında yedek alma konusunda müşterimiz sorumludur.

Web Sayfası ve Seo Konusunda Verilen Taahütlerimiz Web Sitesinin Sunucularımızda Host Edilmesi Durumunda Geçerlidir. Aksi Halde SeoDizayn Hiçbir Sorumluluk Kabul Etmeyecektir.

Hizmet Şartlarımız

Sayfamız En Son 23/01/2016 Tarihinde Güncellendi.