Bu Giriş Paneli SeoDizayn Yönetim Paneline Sahip Kullanıcılarımız İçindir. 3 Kere Yanlış Girildiğinde Sistem İp Adresinizi Banlayabilir!

Güvenlik

Güvenlik

 

Web Sitesi Güvenliği :

 

Hep Diyoruzya ; Olsun da Nasıl Olursa Olsun Diyen Firmalar Kaybediyor Hep.

İnternet Dünyasında Öyle Web Tasarım Web Yazılım Şirketleri Varki ; Kolay Para Kazanma Derdinde..

İlk Sözleri : Hızlı Yapayım Çabuk Yapayım Çabuk Para Kazanayım.

Bu Şirketler Yüzünden WordPress Yada Joomla Gibi Yazılımların Sayısı Günden Güne Artıyor. Demek İstediğimiz Biz Bu Yazılımı Yapan İnsanlardan Daha İyi Bu İşi Biliyoruz Demek Değil. Ama Konu Güvenlikse Biz Özel Yazılım Yapanlar Onlardan İyiyiz.. 

Neden mi ?

WordPress Joomla Gibi Hazır Yazılımların Kodları Kendi Sitelerinde Bile Ücretsiz Olarak Dağıtılmakta. Hacker'lar da Bu Kodlara Erişebiliyorlar.. Sistemin Neresinde Açık Var Neresinde Yok Hepsini Görebiliyorlar.. Bu Nedenle de Güncel Tutulmayan Hazır Yazılımlar Mutlaka Hackleniyor.. 

Boşverin Size Garezi Olan İnsanları Canı Sıkılan Bir Hacker Grubu bile Sitenizi Hackleyebilir.. İsim Yapmaya Çalışıyordur, Açık Görmüştür Dalayım Demiştir.. vs...

Hırsıza Evinizi Gezdirdiğinizi Düşünün.. Hazır Yazılımlar Aynı Buna Benzer. 

Unutmayın Bir Web Sayfasının En Büyük Açığı Admin Panelidir. Admin Paneli Gizli Olmayan Bir Site Mutlaka Hacklenebilir.. 

Biz Yaptığımız Çalışmalarda Kodlarımızı Hiç Bir Firma, Şirket yada Kişi ile Paylaşmıyoruz.. Açıklarımız Varsa Sadece Biz Biliyoruz.. Bu Nedenle de Yaptığımız Yazılımların Hacklenmesi Çok Güç. 

İşte Bu Yüzden Yazılım Güvenliği İçin SeoDizayn'ı Seçmelisiniz..

 

Sayfamız En Son 14/04/2015 Tarihinde Güncellendi.